Kerkoj lidhje serioze 2020. Lidhje,Takime

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

kerkoj lidhje serioze 2020

Kënaquni me momentet kur jeni në takim. Jeta ime ka qenë e vuajtur dhe burri nuk më ka mbështetur për asgjë. Mosha e zotërisë të jetë 46-48 vjeç, le të ketë dhe një fëmijë, jo për aventurë. Kërkoj një person pa problem dhe preokupime që të jetë i moshës time. Here are some of the video styles I create: 1. Nëse ndonjë zotëri është interesuar të lërë numrin e telefonit në redaksi. Të vyejnë të paktën 90 ditë të fillosh ta marrësh vesh se si është një person në të vërtetë.

Nächster

Vajzat kërkojnë djem / 3 femra shqiptare duan shoqëri...

kerkoj lidhje serioze 2020

Jetoj e punoj në Zvicër Jam i sinqertë dhe serioz. Kam nevoje per pak dashuri te sinqerte. Disa gjëra janë me të vërtetë të papërshtatshme, dhe nuk do të ikin kurrë, pa marrë parasysh sa shumë e doni njëri-tjetrin. Ose kush është i interesuar për lidhje serioze deri në 50 vjec un jam beqare 42 vjeçe kujt i intereson te marrë te numri im që e gjeni në redaksi. Jam 37 vjeçe beqare, me shkollë të lartë, dhe punoj në Tiranë.

Nächster

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

kerkoj lidhje serioze 2020

Dashuria e vërtetë është ngazëllim shpirtëror, ndriçim mendor dhe forcë për të marrë përsipër përgjegjësi. Dua të lidhem me ndonjë zotëri për lidhje serioze dhe ti përkasë moshës 63 -65 vjeç. Numri im është ky: 0696898969. Mos harroni të kënaqeni dhe të shkuleni së qeshuri. Jam e mbajtur dhe tip trendi, ekonominë e kam të mirë dhe kam biznesin tim.

Nächster

Vajzat kerkojne djem

kerkoj lidhje serioze 2020

Jam i martuar por në diferencë të madhe në moshë. Vërjani veshin fjalëve të shokëve dhe familjes së tij. Te jetë e moshes nga 30 deri ne 50 vj ,nuk me pengon nese ka femijë, të ketë qëllim krijim të familjes, martesë. Jam 37 vjeçe, beqare me shkolle te larte dhe punoj ne Tirane. Jam e interesuar per zotërin 54 vjec qe jeton ne Gjermani i plotesoj te gjitha kushtet. Personi të jetë në moshën mbi 50 vjeç , pa vese , me arsim të lartë, simpatik , me kulturë, me gjatësi mbi 1 e 70, me status beqar. Deshiroj te lidhem vetem per arsye serioze me nje mashkull intelektual serioz dhe korrekt mosha 38-45 vjeç.

Nächster

Vajzat kërkojnë djem

kerkoj lidhje serioze 2020

Jam myslimane dhe agjeroj muajin e ramazanit. Jam një zonjë 52 vjece me origjinë nga Jugu shumë e zhgënjyer nga jeta e divorcuar banoj ne Tiranë me shtëpi me qera. Kërkoj një zotëri që të ketë të njëjtin hall, të jetë nga jugu. Jam tip i qetë, i komunikueshem, bashkepunues, i durueshëm dhe me sens humori. Vitet kaluan për arsye pretendimesh.

Nächster

Vajzat kerkojne djem

kerkoj lidhje serioze 2020

Nëse nuk i tregoni me kohë që daljet e tij të shumta në klube ju pengojnë, dikur do të eksplodoni patjetër — që nuk është teknikë fort e mirë e komunikimit. Dëshiroj të lidhem vetëm për qëllime serioze me një mashkull intelektual serioz dhe korrekt mosha 38-45 vjeç. Ato çka kanë shumë pak gjasa të ndryshojnë janë vlerat e tij morale, mendimi i tij mbi monogaminë dhe besimi fetar. Zotëria të jetë i punësuar dhe larg veseve. Nëse e kisha lënë tani, a do të mund ta duroja humbjen? Gjithmonë mbaje në mend ta falënderosh për gjërat e vogla që i bën për ty p. Ajo çka mund të bëni është të kërkoni shpjegim se pse ai duhet të shoqërohet me ish të dashurën apo me shoqëri të keqe.

Nächster

Vajzat kërkojnë djem

kerkoj lidhje serioze 2020

Numri im i tel është 00355686413537, ky numër funksionon vetem të djelave, sepse punoj jashtë Shqipërie, ose gjithë ditët e javës në ëhatcapp ose viber! Jam Irsa 39 vjeçe, serioze, modeste, e sinqertë e divorcuar me banim në Tiranë. Nëse ka të interesuar të lënë numrin në gazetë. Ju lutem të kthejë përgjigje kush plotëson kushtet e njoftimit. Jam Elida nga Elbasani, jam 50 vjeçe. Kerkoj per per lidhje serjoze ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi si shkruhet nje ftese per ditelindje kerkoj pune pastruese shtepie kerkoj dado per femije tirane pune oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b kerkoj operatore per call center nga shtepia vende te lira pune ne mitrovic kimist.

Nächster